Jarosław Kuźniar o absurdzie dyrektywy

09/07/2013

 

Podczas naszego zeszłotygodniowego plażingu nie mogliśmy się oprzeć odwiedzeniu namiotu TVN24, gdzie program „Wstajesz i wiesz“ na żywo prowadził Jarosław Kuźniar. Gdyńska plaża była oblężona przez fanów (a raczej fanki) dziennikarza.

W tłumie fanów mieliśmy szczęście porozmawiać z Jarkiem i przybliżyć mu szczegóły absurdalnej dyrektywy tytoniowej, a także informacje dotyczącej naszej akcji. Jak każdy obywatel Unii Europejskiej zmartwiony kierunkiem działania tej instytucji, dziennikarz przyłączył się do naszej inicjatywy i powiedział kilka zdań do kamery Prawa dla ludzi. Jakich? Będziecie mogli przekonać się już dziś wieczorem, kiedy wideo wyląduje na naszym profilu na YouTube i Facebooku.

 

 

Za to jutro z uwagą sledźcie głosowanie Komisji Parlamentu Europejskiego ds. Ochrony Środowiska, Zdrowia i Praw Konsumentów, które będzie kolejną bitwą w walce o wolność wyboru na terenie UE. Całkiem prawdopodobne, że jutrzejsze głosowanie przybliży nas do pozytywnego rozwiązania sprawy. Łapcie linka, a jeśli nie wstaniecie na dziewiątą to możecie liczyć na sprawozdanie na naszych stronach.

Wróć

Jak możesz pomóc?

Facebook