Aktualności

Aktualności: Po konferencji prasowej

24/09/2013

Ekipa Prawa dla ludzi właśnie wróciła ze śniadania prasowego poświęconego prezentacji wyników badań firmy badawczej Populus. Dziennikarze i paneliści spotkali się przy wspólnym śniadaniu, aby omówić stosunek Polaków do priorytetów Unii Europejskiej, udziału w przyszłorocznych wyborach do Europarlamentu oraz dyrektywy tytoniowej.

Czytaj więcej

Aktualności: Głosowanie w sprawie dyrektywy

24/09/2013

Stało się - jak donoszą pojedyncze źródła z Brukseli, europosłowie frakcji Europejskiej Partii Ludowej (z Polski – PO i PSL), Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (PiS, PJN) oraz Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy (brak przedstawicieli) podjęli decyzję o przesunięciu głosowania w sprawie dyrektywy tytoniowej na 8 października 2013 roku.

Czytaj więcej

Aktualności: Europejska Partia Ludowa

24/09/2013

Miesięczne przesunięcie głosowania w sprawie dyrektywy tytoniowej skłoniło europosłów do wielu nowych pomysłów i przemyśleń dotyczących tego aktu prawnego. Dzięki Wall Street Journal możemy zapoznać się z propozycjami największej europejskiej partii na walkę z uzależnieniami od produktów tytoniowych.

Czytaj więcej

Aktualności: WTO zadecyduje

24/09/2013

Zbliża się już połowa września, co oznacza, że politycy zaczynają powoli odsłaniać swoje stanowiska w głosowaniu w sprawie dyrektywy tytoniowej. Ostatnio donosiliśmy o przeciekach ze spotkania organizacyjnego Europejskiej Partii Ludowej dotyczących liberalizacji stanowiska a propos TPD.

Czytaj więcej

Aktualności: Spotkanie z europosłem

07/08/2013

Przy okazji naszego wyjazdu na Off Festival do Katowic, udało nam się spotkać z europosłem Markiem Migalskim, który reprezentuje Śląsk w Brukseli. Przez biuro i samego europosła zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło i już niedługo będzie można zapoznać się z efektami naszej współpracy.

Czytaj więcej

Jak możesz pomóc?

Facebook